Ad van Berlo van Van Berlo Group, Roland Poesen van ENTER Group en Peter Schiphorst van Coresta Group zijn de drie finalisten voor de BOV Trofee 2012.
Ad van Berlo is directeur-grootaandeelhouder en tevens grondlegger van de van Berlo Group. Zijn bedrijf legt zich toe op product ontwikkeling/design en product communicatie. Van Berlo startte in 1982 als eenmanszaak en is inmiddels uitgegroeid tot een gezond internationaal opererend bedrijf met zeventig medewerkers.
Roland Poesen is directeur van de de in Son op het Science Park gevestigde ENTER Group.Deze groep bestaat uit ENTER Mbedded en ENTER Technology en houdt zich voornamelijk bezig met de detachering van hoogopgeleide ICT professionals op het gebied van technische automatisering. Poesen is in 2001 gestart met de ENTER Group, aanvankelijk samen met een compagnon maar al snel is hij alleen verder gegaan. Door een duidelijke visie op zijn ondernemingen, realiteitszin en het gestaag werken aan groei van de ENTER Group worden ieder jaar uitstekende omzetten en resultaten behaald.
Peter Schiphorst is directeur-grootaandeelhouder van de in Son op het Science Park gevestigde Coresta Group. De onderneming is toonaangevend en innovatief in Corporate Real Estate Management (CREM) en is gericht op het optimaliseren van hele vastgoedportefeuilles van haar klanten. Schiphorst begon zijn bedrijf in 1997 en heeft inmiddels tachtig medewerkers in dienst.
De winnaar van de trofee wordt bekendgemaakt op 26 maart tijdens de feestelijke prijsuitreiking in het Evoluon.
Bron: Klikbedrijvig
