De Huiskamer van Breugel is geopend

De Huiskamer van Breugel is dinsdagmiddag 6 mei 2025 geopend. De Huiskamer is gevestigd in De Boerderij en is een ontmoetingsplek voor iedereen die zin heeft in een kopje koffie en een praatje. 

Met het aansnijden van een feestelijke taart opende wethouder Jelle de Jong de Huiskamer dinsdagmiddag officieel.

  • De Huiskamer van Breugel is een initiatief van vrijwilligers van De Boerderij, Archipel, LEVgroep, de bibliotheek en de Seniorenraad.
  • De Huiskamer is vanaf nu open op dinsdag van 13.00 tot 16.00 uur, op woensdag van 13.00 tot 16.00 uur en op donderdag en vrijdag van 10.00 tot 13.00 uur.
  • Op dinsdagmiddag en donderdagochtend zijn er activiteiten voor senioren van Archipel Doe en Deel.
  • Op woensdagmiddag is de LEVgroep aanwezig voor ontmoeting en ondersteuning.
  • Op vrijdagmiddag organiseert de Seniorenraad van 10.00 tot 12.00 uur koffieochtenden.
  • Op vrijdagochtend kunt u ook terecht bij het informatiepunt Digitale Overheid (IDO) van de Bibliotheek van 10.00 tot 11.30 uur.
  • Leden van bibliotheek Dommeldal kunnen er nu ook boeken lenen. 

Op de foto: Hans Olsthoorn (links) en Jelle de Jong.